Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CADASTRARE PE RAZA LOCALITATII CUCA

Număr anunț
DA40969953
Autoritate contractantă
COMUNA CUCA (CUI 4122108)
Furnizor / câștigător
BUCUR G. EMIL-CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 25586194)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.050 RON
Valoare atribuită
16.050 RON
Data publicării
11.08.2026 09:36
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.050 RON

din 16.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.