Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAPTE CONSUM 3.5% AMBALAT LA 1 L
- Număr anunț
- DA40967306
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- COMLACT SRL (CUI RO15899615)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.289 RON
- Valoare atribuită
- 11.289 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 14:34
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.289 RON
din 11.289 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro