Ofertă acceptată Cumpărare directă

Valva pneumatica DN15 si garnitura usa pt sterilizator Sterivap 636

Număr anunț
DA40966031
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI RO38022073)
Cod CPV
34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
10.08.2026 13:15
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.