Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bosch GHP 5-75 - Masina de spalat cu presiune, 2600 W, 185 bar, 9.5 l/min, monofazata - Dep BC
- Număr anunț
- DA40963879
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.449,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.449,57 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 11:07
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 07:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.449,57 RON
din 2.449,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro