Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Naro Protector Biostrike Aerosol, 150 ml, plosnite, purici, molii
- Număr anunț
- DA40962222
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550,80 RON
- Valoare atribuită
- 550,80 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 09:33
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 08:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
550,80 RON
din 550,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro