Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii-revizie periodica-nacela
- Număr anunț
- DA40878240
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Furnizor / câștigător
- BEŞCU COMERCIAL S.R.L. (CUI 43078968)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.966,94 RON
- Valoare finală
- 3.966,94 RON
- Data publicării
- 23.07.2026 15:12
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.