Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare Analizor microbiologie
- Număr anunț
- CAN1172827
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Cod CPV
- 38434580-5 · Analizoare imunologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000.000 RON
- Data anunțului
- 13.08.2026 13:01
- Anunț de participare
- CN1093447
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (4)
-
02.07.2026 14:12Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
-
16.06.2026 09:21
-
16.06.2026 09:20Clarificare din oficiuDintr-o eroare fisirele depuse nu s-au putut deschiseAnexa 1 la Fisa de date
-
16.06.2026 09:19
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
1.000.000 RON
din 1.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro