Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Desktop PC ASUS ExpertCenter P500 Intel core 5 16GB SSD512 GB
- Număr anunț
- DA40985674
- Autoritate contractantă
- Comuna Daesti (Primaria Comunei Daesti) (CUI 2540651)
- Furnizor / câștigător
- EXPRESS SOFT SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO36570894)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.242 RON
- Valoare atribuită
- 3.242 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 08:58
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.242 RON
din 3.242 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro