Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRAPELE EXTERIOARE 2 buc drapele România si 2 buc drapele UE

Număr anunț
DA40985613
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIUGUD (CUI 12857518)
Furnizor / câștigător
MONTPLAST SRL (CUI RO16566392)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620 RON
Valoare atribuită
620 RON
Data publicării
13.08.2026 08:54
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620 RON

din 620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.