Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta anunt achizitie ADV1542561

Număr anunț
DA40984896
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
SALES & MARKETING SERVICES SRL (CUI RO17242157)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.419,74 RON
Valoare atribuită
2.419,74 RON
Data publicării
13.08.2026 07:07
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.419,74 RON

din 2.419,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.