Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reconditionare set Casete Luminoase si - Panouri de informare Harta

Număr anunț
DA40985977
Autoritate contractantă
COMUNA VANATORI (PRIMARIA VANATORI) (CUI 4393212)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA PAPIRUS DIGITAL S.R.L. (CUI 40340494)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.550 RON
Valoare atribuită
11.550 RON
Data publicării
13.08.2026 09:20
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.550 RON

din 11.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.