Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Folie protectie documente A4 40 microni 100 buc/set
- Număr anunț
- DA40985994
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
- Furnizor / câștigător
- SMART SYSTEM SRL (CUI RO15224804)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327 RON
- Valoare atribuită
- 327 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 09:21
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327 RON
din 327 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro