Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calce sodata, var sodat Intersorb, similar Ventisorb/bidon 5L

Număr anunț
DA40985796
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI RO26950950)
Cod CPV
39820000-6 · Agenti organici tensioactivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288 RON
Valoare atribuită
288 RON
Data publicării
13.08.2026 09:07
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288 RON

din 288 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.