Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta Categoria A - Autoturisme - 12 luni CV05MMS

Număr anunț
DA40986104
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA COVASNA (CUI 24709477)
Furnizor / câștigător
UNIUNEA NATIONALA A TRANSPORTATORILOR RUTIERI DIN ROMANIA (CUI RO2836143)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,69 RON
Valoare atribuită
216,69 RON
Data publicării
13.08.2026 09:28
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,69 RON

din 216,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.