Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Antivirus Bitdefender Total Security Multi-Device, 10 Dispozitive, 1 An, Licenta noua, Retail
- Număr anunț
- DA40985288
- Autoritate contractantă
- TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
- Furnizor / câștigător
- PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,15 RON
- Valoare atribuită
- 215,15 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 08:25
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,15 RON
din 215,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro