Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs online SSM 40 ORE destinat programelor de pregătire în dom. securităţii şi sănătăţii în muncă
- Număr anunț
- DA40986173
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTIA SRL (CUI RO17905748)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 09:32
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.290 RON
din 1.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro