Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFOST 16,7 MCG/ML CT X 10 FIOLE X 1 ML SOL INJ/PERF/OXYTOCINUM

Număr anunț
DA40985279
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47,46 RON
Valoare atribuită
47,46 RON
Data publicării
13.08.2026 08:24
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47,46 RON

din 47,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.