Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toaletare arbori
- Număr anunț
- DA40984924
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- URBAN ASCENT S.R.L. (CUI 52574480)
- Cod CPV
- 77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 07:16
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.500 RON
din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro