Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta medicala de urgenta
- Număr anunț
- DA40980855
- Autoritate contractantă
- ORASUL PECICA (CUI 3519550)
- Furnizor / câștigător
- AMBULANŢA PRIVATĂ ARAD S.R.L. (CUI 52098492)
- Cod CPV
- 85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 12:12
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro