Ofertă acceptată Cumpărare directă

CISTERNA DE APA DUBLUAX 8T-R80000TK4P-SUMA

Număr anunț
DA40986852
Autoritate contractantă
Comuna Bujoreni (CUI 5655842)
Furnizor / câștigător
AGROSEZ COM (CUI RO17036734)
Cod CPV
44611500-1 · Cisterne de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.763,73 RON
Valoare atribuită
110.763,73 RON
Data publicării
13.08.2026 10:09
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.763,73 RON

din 110.763,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.