Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oua

Număr anunț
DA40985196
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
STAR COMPANY SRL (CUI RO7504242)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,50 RON
Valoare atribuită
217,50 RON
Data publicării
13.08.2026 08:15
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,50 RON

din 217,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.