Ofertă acceptată Cumpărare directă

interpretare investigatii medicale radiografii

Număr anunț
DA40984407
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
MOBILMED SRL (CUI 23725415)
Cod CPV
85150000-5 · Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.192 RON
Valoare atribuită
16.192 RON
Data publicării
12.08.2026 15:49
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.192 RON

din 16.192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.