Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulapuri tip Vestiar pentru gradinita P.N. nr. 2 Lugoj

Număr anunț
DA40986831
Autoritate contractantă
Gradinita PP nr. 4 Lugoj (CUI 29074847)
Furnizor / câștigător
MEBELISSIMO S.R.L. (CUI RO41213669)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.483,81 RON
Valoare atribuită
12.483,81 RON
Data publicării
13.08.2026 10:08
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.483,81 RON

din 12.483,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.