Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Betadine sol.ext 10% x 1000 ml / referat 35686/05.08.2026 upu farm. 43 sept 2026
- Număr anunț
- DA40986682
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 548,72 RON
- Valoare atribuită
- 548,72 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 10:00
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
548,72 RON
din 548,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro