Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOTARI DISPENSAR COMUNA NAIDAS - MOBILIER MEDICAL
- Număr anunț
- DA40981787
- Autoritate contractantă
- COMUNA NAIDAS (PRIMARIA COMUNEI NAIDAS) (CUI 3227521)
- Furnizor / câștigător
- PROMED SOLUTION MD SRL (CUI RO31854062)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.604 RON
- Valoare atribuită
- 1.604 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 13:02
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.604 RON
din 1.604 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro