Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUMPARARE CARNET DE ELEV
- Număr anunț
- DA40985503
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Fogarasy Mihaly Gheorgheni (CUI 12789812)
- Furnizor / câștigător
- F & F INTERNATIONAL SRL (CUI RO2973264)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 955,50 RON
- Valoare atribuită
- 955,50 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 08:47
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
955,50 RON
din 955,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro