Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii artistice Oana Bozga-Pintea cu acompaniament grup instrumental
- Număr anunț
- DA40984151
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Satu Mare (CUI 17193666)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA BUCURIA TINEREŢII (CUI 48341177)
- Cod CPV
- 92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.400 RON
- Valoare atribuită
- 19.400 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 15:27
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.400 RON
din 19.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro