Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transmisiune video-live PRAZNICUL DE PITA NOUA 2026

Număr anunț
DA40978230
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
ZESTREA INVEST SRL (CUI 37258018)
Cod CPV
92210000-6 · Servicii de radio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
12.08.2026 09:43
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.