Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie( ref 1133/12.08.2026)

Număr anunț
DA40986876
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI RO30832678)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.512,26 RON
Valoare atribuită
2.512,26 RON
Data publicării
13.08.2026 10:10
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.512,26 RON

din 2.512,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.