Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 9MG/ML,CIPRINOL 500mg,METAMIZOL KALCEKS 500 mg/ml,CARBAMAZEPINA TERAPIA 200MG

Număr anunț
DA40980665
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA (CUI 16054066)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,30 RON
Valoare atribuită
458,30 RON
Data publicării
12.08.2026 12:02
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,30 RON

din 458,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.