Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie Lenovo L16L2PB3 Originala 30Wh

Număr anunț
DA40989122
Autoritate contractantă
COMUNA BALAUSERI (CUI 4322416)
Furnizor / câștigător
PC DOKTOR SERV S.R.L. (CUI RO24853358)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,07 RON
Valoare atribuită
652,07 RON
Data publicării
13.08.2026 12:10
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,07 RON

din 652,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.