Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitii echipamente de birou pentru ECI
- Număr anunț
- DA40988199
- Autoritate contractantă
- Comuna Stroiesti (CUI 4244288)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.850 RON
- Valoare atribuită
- 19.850 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 11:19
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.850 RON
din 19.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro