Ofertă acceptată Cumpărare directă

CERSANIA LAVOAR 40 PT.MOB.DIANA K11-0050

Număr anunț
DA40988127
Autoritate contractantă
Gradinita Nr. 272 (CUI 4267206)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411300-7 · Lavoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.763,80 RON
Valoare atribuită
3.763,80 RON
Data publicării
13.08.2026 11:14
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.763,80 RON

din 3.763,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.