Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mat curatenie

Număr anunț
DA40987017
Autoritate contractantă
Colegiul National "Octavian Goga" Miercurea Ciuc (CUI 4245496)
Furnizor / câștigător
COMCOLOR SRL (CUI RO514923)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.975,16 RON
Valoare atribuită
2.975,16 RON
Data publicării
13.08.2026 10:18
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.975,16 RON

din 2.975,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.