Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sticlarie pentru laborator
- Număr anunț
- DA40986242
- Autoritate contractantă
- ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
- Furnizor / câștigător
- AWSYSTEMS SRL (CUI RO17995821)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.523 RON
- Valoare atribuită
- 11.523 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 09:36
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.523 RON
din 11.523 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro