Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE BIROU
- Număr anunț
- DA40985672
- Autoritate contractantă
- Comuna Braesti (CUI 3724466)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 921,49 RON
- Valoare atribuită
- 921,49 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 08:58
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
921,49 RON
din 921,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro