Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BUCSA BRAT SUP+INF L=35/I=33/E=65MM RA 15223 / 293 DF 15657
- Număr anunț
- DA40985233
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 342 RON
- Valoare atribuită
- 342 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 08:18
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
342 RON
din 342 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro