Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Stingator 50 kg,pulbere ABC, Tip P50 CU SOLICIT ACORDARE REDUCERE DE PRET
- Număr anunț
- DA40985181
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- SERVSTING SRL (CUI RO14490395)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.910 RON
- Valoare finală
- 4.910 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 08:12
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.