Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa oxigenata 30% p.a.

Număr anunț
DA40987651
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
ROMAQUA GROUP SA (CUI RO402911)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,50 RON
Valoare atribuită
278,50 RON
Data publicării
13.08.2026 10:51
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,50 RON

din 278,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.