Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție directă medicamente de uz veterinar pentru câine serviciu

Număr anunț
DA40986740
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ”Cpt. Dumitru Croitoru” al Judetului Sibiu (CUI 4240839)
Furnizor / câștigător
MONTERO VET S.R.L. (CUI RO11797817)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833,55 RON
Valoare atribuită
833,55 RON
Data publicării
13.08.2026 10:03
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

833,55 RON

din 833,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.