Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coș de gunoi

Număr anunț
DA40980979
Autoritate contractantă
Municipiul Gheorgheni (CUI 4245070)
Furnizor / câștigător
ELKOPLAST ROMANIA SRL (CUI 21694681)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.200 RON
Valoare atribuită
6.200 RON
Data publicării
12.08.2026 12:19
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.200 RON

din 6.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.