Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mașină de frecat-aspirat pardoseli cu post de conducere (inclusiv baterii și accesorii standard) DAF

Număr anunț
DA40969049
Autoritate contractantă
COMUNA CORBEANCA (CUI 4611538)
Furnizor / câștigător
CORNEL CONSTRUCT EXPRESS S.R.L. (CUI 46623562)
Cod CPV
39713410-0 · Masini de curatare a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.440 RON
Valoare atribuită
20.440 RON
Data publicării
11.08.2026 08:32
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.440 RON

din 20.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.