Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUN FELICIA C11

Număr anunț
DA40987457
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "OCTAVIAN GOGA" CLUJ - NAPOCA (CUI 4924063)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.835 RON
Valoare atribuită
9.835 RON
Data publicării
13.08.2026 10:41
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.835 RON

din 9.835 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.