Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie aer conditionat BEKO BRVPF095, 9000 BTU, A++/A+, Functie Incalzire, Inverter, kit instalar

Număr anunț
DA40983729
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.411,42 RON
Valoare atribuită
2.411,42 RON
Data publicării
12.08.2026 14:56
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.411,42 RON

din 2.411,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.