Ofertă acceptată Cumpărare directă

NUMERE ÎNMATRICULARE PENTRU MOPEDE, TRACTOARE , REMORCI

Număr anunț
DA40987539
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA DUDESTI (CUI 4342766)
Furnizor / câștigător
PRODPAS SPORT S.R.L. (CUI 41662137)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890 RON
Valoare atribuită
1.890 RON
Data publicării
13.08.2026 10:45
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890 RON

din 1.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.