Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comanda 188

Număr anunț
DA40986820
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02655 (CUI 39754190)
Furnizor / câștigător
BITMI TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 38218305)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,29 RON
Valoare atribuită
216,29 RON
Data publicării
13.08.2026 10:08
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,29 RON

din 216,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.