Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de închiriere buldozer de 22t cu operator

Număr anunț
DA40967562
Autoritate contractantă
Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) (CUI 4291930)
Furnizor / câștigător
FOREST STAR SRL (CUI 20551918)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
10.08.2026 14:49
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.