Ofertă acceptată Cumpărare directă

inlocuit acumulatori

Număr anunț
DA40987090
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.15 SIBIU (CUI 4307041)
Furnizor / câștigător
TI NET SRL (CUI RO16202243)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,44 RON
Valoare atribuită
231,44 RON
Data publicării
13.08.2026 10:22
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,44 RON

din 231,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.