Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cos de gunoi stradal din beton cu aspect de piatra naturala 43×79 cm

Număr anunț
DA40987347
Autoritate contractantă
COMUNA VLADAIA (PRIMARIA VLADAIA) (CUI 6341589)
Furnizor / câștigător
ANDBAS SRL (CUI RO14287138)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.128 RON
Valoare atribuită
2.128 RON
Data publicării
13.08.2026 10:35
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.128 RON

din 2.128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.