În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de informare şi publicitate în cadrul proiectului „ Reabilitare și modernizare DJ 106E Cristian (int DN) – Orlat – Sibiel – Vale - Săliște – Galeș - Tilișca – Rod – Poiana Sibiului, Jina - lim. Jud. Alba (tronson 2 + tronson 3)”
- Număr anunț
- SCN1178680
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
- Cod CPV
- 79341200-8 · Servicii de gestionare publicitara (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 14:25
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1277877
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
200.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.